Na personalistickom trhu od roku 1991

Zámočník BEZ NOČNÝCH zmien, platené nadčasy, 1400 €/m

Miesto práce:
Trenčianske Bohuslavice
Platové ohodnotenie:
1400 - 1400
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Zaujíma vás práca v priateľskom tíme BEZ NOČNÝCH zmien, chcete mať veľa benefitov a možnosť rozšíriť si prax v obore? Potom nás určite kontaktujte! Pre výrobnú spoločnosť hľadáme šikovných a manuálne zručných kolegov na pozíciu Strojný zámočník/mechanik.

Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti - nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie.

Náplň práce:

- skrutkovanie, pilovanie, údržba strojov a zariadení
- zámočnícke práce (rezanie, brúsenie, pílenie...)
- čítanie tech. výkresov

Pracovný čas: LEN ranná a popoludňajšia zmena (nadčasy platené).

Nástup podľa dohody.

Miesto výkonu práce: Trenčianske Bohuslavice.
- Atraktívna mzda 1400 EUR/mesiac
- Platené nadčasy
- Mesačné príspevky na kávu a desiatu, aby ste mali vždy energiu na vrcholné výkony
- Možnosť doplnkového dôchodkového sporenia
- Mimoriadne odmeny za výnimočné výkony
- Zaujímavý sociálny program na podporu Vášho pohodlia
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Technická zdatnosť, manuálna zručnosť
- Základná znalosť technických výkresov
- Prax v oblasti zámočníctva
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Aneta Dubská
Mám záujem o Zámočník BEZ NOČNÝCH zmien, platené nadčasy, 1400 €/m