Na personalistickom trhu od roku 1991

Elektrikár - 13. plat, navyšovanie mzdy, bonusy

Miesto práce:
Trenčín
Platové ohodnotenie:
1360 - 1700
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Pre stabilnú výrobnú spoločnosť sídliacu v nových priestoroch s novým strojovým vybavením hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Elektrikár. Ponúkame skvelé benefity, ako napr. 13. plat, ročné navyšovanie mzdy, získanie praxe a bonusy!

Náplň práce:

- Vykonávanie elektroinštalácií a údržby elektrických zariadení
- Diagnostika a opravy elektrických porúch
- Montáž a demontáž elektrických systémov, pripájanie, zapájanie a odpájanie zásuviek

Pracovný čas: trojzmenná prevádzka

Nástup podľa dohody.
- 13. plat
- bonusy za produktivitu
- Každoročná valorizácia miezd
- Firemné akcie
- Dodatočné platené prestávky v práci
- Multisport karta
- Získanie praxe a profesijný postup
- Príjemný a milý kolektív
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Vyhl. č.508/2009 Z.z. (min. § 21) - možnosť obnovy
- SŠ - technické vzdelanie - aj absolvent alebo prax na technickej pozícii
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Aneta Dubská
Mám záujem o Elektrikár - 13. plat, navyšovanie mzdy, bonusy