Na personalistickom trhu od roku 1991

Servisný technik, 13. mzda, auto aj na súkromné účely

Miesto práce:
Zvolen
Platové ohodnotenie:
1200 - 1300
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Chcete sa stať súčasťou pohodového tímu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, s benefitmi ako 13. mzda a ďalšie? Zaujíma Vás servis a údržba zariadenia v potravinárskom odvetví bez pohotovostí? Ak áno, neváhajte nás kontaktovať. Hľadáme šikovných a technicky zameraných servisných technikov.

Náplň práce:
- Preventívna údržba strojov a zariadení
- Diagnostika závad a ich oprava
- Kontrola a servis
- Montáž a spustenie strojov u zákazníka, následné zaškoľovanie obsluhy
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa skúseností
- 13. mzda
- Navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- Prémie
- Mobilný telefón
- Služobné auto (možnosť využitia aj na súkromné účely)
- Fajn priateľský kolektív
- Zázemie stabilnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Aspoň malú prax na obdobnej pozícii
- Veľkou výhodou je vyhláška 508/2009 Z. z. § 21/22/23
- Vodičský preukaz sk. B
- Manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Tereza Urbanová
Mám záujem o Servisný technik, 13. mzda, auto aj na súkromné účely