Na personalistickom trhu od roku 1991

Obchodný zástupca, flexi prac. doba

Miesto práce:
Senec
Platové ohodnotenie:
1175 - 1645
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Ste komunikatívny/a, máte obchod v krvi a orientujete sa v technickom alebo strojárenskom smere? Potom je táto pozícia priamo pre vás. Do tímu hľadáme novú posilu na pozícii obchodného zástupcu. Ponúkame vám flexibilnú pracovnú dobu, zaujímavé prémie a mnoho ďalšieho. Nástup je do pracovného pomeru spoločnosti.

Náplň práce:
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a starosť o existujúcich zákazníkov
- Spolupráca pri tvorbe rozpočtov
- Vedenie obchodných rokovaní
- Vypracovanie cenových ponúk a obchodných zmlúv
- Sledovanie pohľadávok
- Spolupráca s ostatnými obchodníkmi, projektovými manažérmi a ďalšími oddeleniami
- Flexibilný pracovný čas
- Firemný automobil
- Notebook a telefón
- Finančné motivačné zložky mzdy
- Príspevok na dôchodkové poistenie – DDS III.pilier
- V prípade potreby možnosť čerpať aj HO
- Ďalšie benefity budú oznámené na osobnom pohovore
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Skúsenosť na obdobnej pozícii, výhodou je znalosť odpadového hospodárstva
- Vodičský preukaz sk. B
- Samostatnosť a komunikatívnosť, technické myslenie - výhodou
- Cudzí jazyk (angličtina alebo nemčina) iba výhodou
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Alena Marjenková
Telefon:
Mám záujem o Obchodný zástupca, flexi prac. doba