Na personalistickom trhu od roku 1991

Vedúci tímu výroby - super benefity, dopravné

Miesto práce:
Voderady
Platové ohodnotenie:
1504 - 1900
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Pre popredného výrobcu v oblasti automotive hľadáme teamleadra, ktorému ponúkame zaujímavú mzdu, dopravu do zamestnania alebo ubytovanie a mnoho ďalšieho. Ak ti nevadí práca na zmeny, angličtina ti nie je cudzia a máš skúsenosť s vedením ľudí, tak si na správnom mieste! Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu spoločnosti. Práca je svojím charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce:
- Vedenie a koordinácia tímu zamestnancov (cca 30 ľudí)
- Zabezpečenie plnenia výrobných plánov
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku
- Vykonávanie administratívnych činností spojených s výrobou
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- Výkonnostné bonusy
- Dochádzkový bonus
- Ročný bonus 100%
- Zabezpečenú firemnú dopravu alebo príspevok na dopravu
- Ubytovanie
- Závodné stravovanie
- Dôchodkové sporenie
- Vzdelávacie programy
- Príspevky pri jubilejnom veku, svadbe, narodení dieťaťa
- Firemné akcie
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Prax na vedúcej pozícií z výrobnej spoločnosti
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (stačí slovom)
- Vodičský preukaz skupiny B
- Manuálna a technická zručnosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Alena Marjenková
Telefon:
Mám záujem o Vedúci tímu výroby - super benefity, dopravné
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy