Na personalistickom trhu od roku 1991

Fajn práca vo výrobe, až 1400 €, bonusy

Miesto práce:
Nitra
Platové ohodnotenie:
912 - 1400
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Staňte sa súčasťou prosperujúcej spoločnosti, ktorá výrazne rastie na trhu a pracujte v zaujímavom odvetví. Hľadáme nových parťákov do výroby. Nie sú potrebné žiadne skúsenosti, radi vás všetko naučíme. Ponúkame zaujímavý plat až 1400 €. Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu, nejedná sa o zamestnanie cez pracovnú agentúru. Práca je svojím charakterom vhodnejšia pre mužov.

Pracovná náplň:
- Príprava materiálu a zabezpečenie jeho plynulého toku do výrobného procesu
- Manipulácia s výrobkami a odpadovým materiálom vrátane balenia a zaskladňovania
- Údržba strojov, dodržiavanie bezpečnostných noriem a poriadku na pracovisku
- Zaujímavé platové ohodnotenie s príplatkami až do výšky 1200 €
- Mesačný variabilný bonus 80 - 200 €
- Prémie za dochádzku (100 € za štvrťrok a 300 € za rok)
- Odmeny pri životných a pracovných jubileách
- Príspevok na DDS
- Klimatizované prostredie
- Kompletné zaškolenie na danú pozíciu
- Zázemie stabilnej a modernej spoločnosti s rodinnou atmosférou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
- Ochota pracovať na 12-hodinové zmeny (2 dni denná zmena, 2 dni voľno, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno)
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Tereza Urbanová
Telefon:
Mám záujem o Fajn práca vo výrobe, až 1400 €, bonusy