Na personalistickom trhu od roku 1991

Skladník/obsluha VZV na 1 zmenu bez nočných, bonusy!

Miesto práce:
Slovenská Ľupča
Platové ohodnotenie:
950 - 1100
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máte už skúsenosti v sklade a chcete pracovať v modernom a čistom prostredí bez nočných zmien so super kolegami? Potom nás určite neváhajte kontaktovať a pridajte sa do fajn tímu. Hľadáme kolegu na obsluhu VZV, ale aj na výpomoc do skladu! Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti, nejedná sa o agentúrne zamestnávanie. Práca je svojim charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce:
- Naskladňovanie , vyskladňovanie, balenie, expedícia materiálu
- Práca s vysokozdvižným vozíkom
- Práca so systémom SAP (zaučíme)
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- Zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa skúseností a praxe od 950 € až 1100 €
- Pravidelné navyšovanie mzdy
- Variabilná zložka mzdy (12% z ročnej základnej mzdy)
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (2% zo mzdy)
- Príspevok na stravné
- Odmeny pri rodinných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa, apod.)
- Odmeny pri životných a pracovných jubileách
- Sociálna výpomoc pri dlhodobej pracovnej neschopnosti a zložitých životných situáciách
- Príspevok na športové a voľnočasové aktivity
- Rôzne spoločné firemné aktivity
- Jazykové vzdelávanie
- Rekreačné poukazy
- 1 deň plateného voľna štvrťročne pre zamestnancov starajúcich sa o dieťa do 15 rokov
- 1 deň plateného voľna polročne pre zamestnanca vo veku 55 rokov a viac
- Moderné a čisté prostredie
- Zázemie stabilnej spoločnosti
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Skúsenosti zo skladu a obsluhou VZV (nie je potrebné platné oprávnenie)
- Fyzická zdatnosť
- Znalosť práce na PC
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Tereza Urbanová
Telefon:
Mám záujem o Skladník/obsluha VZV na 1 zmenu bez nočných, bonusy!
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy