Na personalistickom trhu od roku 1991

Nastavovač výrobných strojov, až 1900 €, benefity

Miesto práce:
Nitra
Platové ohodnotenie:
1497 - 1900
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Máte skúsenosti s nastavovaním strojov (vstrekovacie stroje), chcete pracovať v čistom a klimatizovanom prostredí s modernou technológiou? Potom nás určite kontaktujte, hľadáme šikovnú posilu do skvelého tímu! Spoločnosť ponúka motivujúci plat až 1900 € a mnoho ďalších zaujímavých benefitov.

Náplň práce:
- Príprava a nastavenie vstrekovacích strojov podľa technickej dokumentácie
- Dodržiavanie pracovných a technologických postupov
- Vypĺňanie výrobnej dokumentácie
- Zaujímavý plat s príplatkami až do výšky 1700 €
- Mesačný variabilný bonus 150 - 200 €
- Prémie za dochádzku (100 € za štvrťrok a 300 € za rok)
- Odmeny pri životných a pracovných jubileách
- Príspevok na DDS
- Klimatizované prostredie
- Kompletné zaškolenie na danú pozíciu
- Zázemie stabilnej a modernej spoločnosti s rodinnou atmosférou
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- Skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
- Ochota pracovať na 12-hodinové zmeny (2 dni denná zmena, 2 dni voľno, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno)
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Tereza Urbanová
Mám záujem o Nastavovač výrobných strojov, až 1900 €, benefity