Na personalistickom trhu od roku 1991

Manažér/ka účtovného oddelenia, flexi prac. doba, HO

Miesto práce:
Žilina
Platové ohodnotenie:
1600 - 2000
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Do tímu stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou hľadáme Hlavného účtovníka. Pokiaľ máte skúsenosti na obdobnej pozícii a s vedením menšieho tímu, tak ste ten pravý človek pre nás!

Ponúkame možnosť homeoffice, pružnú pracovnú dobu, stravné lístky, vzdelávacie kurzy a rozšírenie praxe v odbore...

Čo budete robiť:

Zodpovednosť za celkové účtovnictvo, vedenie tímu 4 účtovníčiek
Mesačné a ročné uzávierky, spolupráca s audítormi a daňovými poradcami
Spolupráca s ostatnými oddeleniami na účtovných záležitostiach

Nástup je možný ihneď, alebo podľa dohody.

Ak máte záujem pripojiť sa, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na Vašu odpoveď!
- zaujímavé mzdové ohodnotenie
- osobné ohodnotenie, prémie
- stravné lístky, zamestnanec hradí iba 1,45 €
- príspevok na dôchodkové sporenie
- príspevok na rekreáciu v hodnote 275 €
- zľavy na tovar
- vianočné bonusy
- firemné akcie a teambuildingy
- priateľský tím a prostredie
- prácu v stabilnej firme
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
- skúsenosti v oblasti účtovníctva a s vedením ľudí
- znalosť práce na PC, hlavne MS Office
- spoľahlivost, samostatnosť, flexibilitu
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Aneta Dubská
Mám záujem o Manažér/ka účtovného oddelenia, flexi prac. doba, HO