Na personalistickom trhu od roku 1991

Elektrikár na údržbe - 12 hodinové zmeny

Miesto práce:
Banská Bystrica
Platové ohodnotenie:
1500 - 1900
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Hľadáme skúseného elektrikára, špecialistu na údržbu strojov a zariadení. Nezmeškaj túto príležitosť! Udržiavaj výrobu v pohybe a užívaj si atraktívne benefity!

Práca sa vykonáva v 4 - zmennej prevádzke (12 hodinové zmeny v režime 2 dni denná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 2 dni voľno)

Aké budú Tvoje úlohy?
-Riešenie bežných problémov a zabezpečenie funkčnosti zariadení
-Vykonávanie preventívnych kontrol a údržby na pravidelnej báze
-Opravy elektrických zariadení a strojno-technologických zariadení
-Diagnostika a oprava elektrických porúch na zariadeniach
-Monitorovanie prevádzky a rýchle riešenie vzniknutých problémov
-Spolupráca na optimalizácii a zlepšovaní technologických procesov
-priemerná mesačná mzda je 1900€ brutto (zákl. mzda 5,5€/hod. brutto + prémia + príplatok za pracovné prostredie + príplatok za údržbu + iné príplatky)
-13. plat
-príspevok na cestovné (100 €/ 30€ mesačne brutto v prípade dochádzania do zamestnania zo vzdialenosti vyššej
ako 40km/20 km)
-príspevok na DDS (3.pilier dôchodkového zabezpečenia) 2,5% zo zúčtovanej mzdy
-odmeny pri pracovných a životných jubileách
-stravovanie od 2 eur
-zabezpečená doprava v rámci mesta
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-elektrotechnické vzdelanie
-§22 alebo §23
-skúsenosť s elektroúdržbou vo výrobe
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Ivona Pekárová
Telefon:
Mám záujem o Elektrikár na údržbe - 12 hodinové zmeny