Na personalistickom trhu od roku 1991

Staň sa majstrom povrchovej úpravy – hľadáme lakovníka

Miesto práce:
Piešťany
Platové ohodnotenie:
1030 - 1600
Pracovný pomer:
plný úväzok
popis pracovnej pozície
Pridajte sa k tímu svetového lídra v oblasti výroby špičkových oceľových konštrukcií pre zábavné parky a dopravné systémy! Hľadáme skúseného a precízneho lakovníka, ktorý sa nebojí výziev a rád pracuje na zaujímavých projektoch.

Náplň práce:
-Príprava a nanášanie náterov (polyuretánové a syntetické) pomocou striekacích pištolí
-Kontrola konštrukcií pred lakovaním (zvary, čistota otvorov)
-Meranie hrúbky náteru pomocou prístrojov

Práca sa vykonáva v dvojzmennej prevádzke - víkendy voľné.
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY
- ponúkaná mzda je 1213,99 – 1555,15 EUR mesačne brutto = (1030,49€ - 1327,15€ základná zložka mzdy + 183,49€ - 227,99€ prémie, príplatky, bonusy, osobné ohodnotenie)
- možnosť ubytovania za zvýhodnenú cenu
- navýšenie mzdy po skúšobnej dobe
- príplatky
- bonus za odporúčanie kolegu 1000 €
- príspevky na letnú a zimnú dovolenku
- odmeny pri životných a pracovných jubileách do výšky až 6000 €
- možnosť zamestnaneckej pôžičky za zvýhodnených podmienok
- práca na dve zmeny (ranné/popoludňajšie), bez nočných
- voľné víkendy
- odborné kurzy a školenia
- spolupráca na rôznych zaujímavých projektoch
- príjemné pracovné prostredie a fajn kolektív
- možnosť spolupráce aj na živnosť (8,00 €/h – 9,00 €/h – v závislosti od skúseností)
POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA
-výučný list v odbore lakovník (v tom prípade pozícia vhodná aj pre absolventa)
-v prípade iného vzdelania sa požaduje prax na pozícii lakovníka
-dôslednosť
Kontaktujte nás:
Kontaktná osoba:
Ivona Pekárová
Telefon:
Mám záujem o Staň sa majstrom povrchovej úpravy – hľadáme lakovníka
údaje označené sú povinné
Odporučiť ponuku známemu
Výpočet mzdy