Na personalistickom trhu od roku 1991

Práca v obchodných reťazcoch – 5 vecí, ktoré ste sa vždy chceli spýtať a nemali ste príležitosť.

1. Jednou z najrozšírenejších a pre mnohých najdostupnejších ponúk na prácu je práca v obchodných reťazcoch. Prečo?

Obchodný reťazec sa snaží svojmu zákazníkovi priblížiť čo najbližšie k jeho bydlisku. S týmto prichádza aj možnosť pracovnej príležitosti vo všetkých regiónoch a mestských častiach.

Napríklad len v Bratislave si môžete vybrať z viac ako 20 rôznych obchodných reťazcov, kde ponúkame prácu alebo brigádu.

Ak máte záujem o prácu s ubytovaním – k ponukám v Bratislave zabezpečujeme aj ubytovanie. To je zabezpečené v mestskej časti Rača v 2/3/4 – lôžkových izbách.

 

2 Je možné v obchodnom reťazci aj brigádovať?

Práce v obchodnom reťazci vám môžeme ponúknuť na zmluvu alebo dohodu. Sami najlepšie posúdite, ktorá z možností vám viac vyhovuje.

To, že ste v pokladni alebo na inom úseku nikdy nepracovali, nevadí. Na všetky práce vás zaškolíme maximálne v priebehu jedného dňa. Potom už môžete pracovať samostatne. Samozrejmosťou je zaškolenie na všetky druhy prác.

dokladanie-tovaru1

3. Na aké pracovné ponuky sa môžem hlásiť?

Najčastejšie ponúkanou prácou sú pokladníci, dokladači tovaru, lahôdkári alebo mäsiari . Zo sezónnych prác je to zas predavač pyrotechniky alebo pracovník na inventúre.

Spravidla sa jedná o samoobslužné predajne.Hlavnou náplňou každého zo zamestnancov je pomoc zákazníkovi, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty na predajni alebo sledovanie dátumov spotreby tovaru.

Podľa typu pozície môžete zarobiť 24 – 35 EUR denne, teda 120 – 175 EUR za 5 pracovných dní.

Prácu v obchodných reťazcoch ponúkame na celom území SR. V Bratislave aj s ubytovaním.

 

4. Čo je potrebné splniť, aby som mohol pracovať v obchodnom reťazci?

Pri väčšine pracovných ponúk, najmä kvôli nočným zmenám alebo práci v pokladni s hotovosťou, je potrebné, aby bol zamestnanec plnoletý, avšak máme pracovné ponuky, kde môžete pracovať aj keď ste ešte nedovŕšili 18 rokov.

Výhodou pre vás je, ak už vlastníte zdravotný preukaz pre prácu s potravinami. Prečo? Väčšina obchodných reťazcov sa venuje predaju potravinového tovaru a preto od všetkých pracovníkov tento preukaz vyžadujú.

Ak ho však momentálne nemáte vybavený, vystaví vám ho váš obvodný lekár. V Bratislave vám s jeho vybavením pomôžeme.

Bez zdravotného preukazu môžete pracovať na predajniach s textilom, nábytkom, bytových doplnkov.

5. Musím si kúpiť pracovné oblečenie?

Podľa úseku, na ktorom budete pracovať vám pridelíme tričko, prípadne vestu, alebo rukavice. Tmavé nohavice a pevná obuv sú časti odevu, ktoré si pre prácu zabezpečíte sami.

AK CHCEŠ PRACOVAŤ V BRATISLAVE, KONTAKTUJ NÁS

 

Nevybrali ste si z našich pracovných ponúk?
Záleží nám na vašom názore. Ste spokojní alebo nespokojní, povedzte nám o tom viac.